Hakkımızda

Hakkımızda

Nur&Can Pastanesi

1997 yılında Kütahya' nın Tavşanlı ilçesinde 5 katlı kafeteryası ve birbirinden leziz tatlarla bezenen satış reyonu ile tatlı dünyasına giriş yapmıştır. İkinci şubemiz ise Mola Bistro & Cafe 20 temmuz 2012 tarihinde açılmıştır.  İki kardeş ve bir ortağın sahibi olduğu işletme 2004 yılına kadar bu şekilde halka hizmet vermiştir. 2004 yılı itibarı ile iki kardeş olan Mustafa ve Ahmet KAYNAK önderliğinde Nur & Can Pastanesi  ismine kavuşmuştur.

Pastane ve kafeterya olarak hizmet vermeye devam eden Nur & Can ve  Cafe Bistro Pastanesi, bu değişimi sadece isminde değil, ürünlerinin kalitesinden hizmet anlayışına kadar her yapı taşında hissetmiş ve tamamen farklı bir anlayışa kavuşmuştur.

2004 yılından bugüne hedeflerimiz hizmet kalitesi başta olmak üzere müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak her türlü yeniliktir.

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamen kendi imalathanemizde üretiliyor olması kalite ve denetimi istenilecek ölçülere getirmiştir. Müşterilerimizin isteklerine özel üretimlerde en kısa zamanda ve istenilen şekilde uygun fiyata ürünleri sunuş yeteneğini de elimize almış bulunmaktayız. Toptan ve perakende satışlarında sunduğu kaliteli ürün ve hizmetin karşılığını Tavşanlı' da çalıştığı müşteri ve firma kapasitesi çok açık göstermektedir.

Doğum günü, nişan, nikah, ve her türlü organizasyonda tatlı, pasta ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hizmet veren Nur & Can Pastanesi müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır ve bu anlayış Nur & Can Pastanesi var olduğu müddetce bu şekilde devam edecektir. Ürünlerinin her zaman değişken olduğunu ve her zaman yenilikçi imalat anlayışı ile çalışan tatlı, ustalarının her ürün için farklı bir tasarım anlayışı olduğunu göreceksiniz. İlklerin Pastanesi olan Nur & can Pastanesine gelin hayatınızdaki ilkler başlasın.